TENISOVÝ KLUB SK BRNO-BOSONOHY

642 00  BRNO, HOŠTICKÁ ULICE 2a ; tel.+420547227675; email:info@tkbrnobosonohy.cz

  Tabulka Bosonožské ligy rekreantů 2010-Finálová skupina-A
   
Pořadí   Z V P N Sety Body
1 Dlugoš Ivan 9 9 0 2 18:0 18
2 Polášek Michal 11 9 2 0 19:5 18
3 Krásenský Jaroslav 10 9 1 1 19:4 18
4 Havlík Roman 10 6 4 1 13:7 12
5 Koplík Jiří 8 4 4 3 8:10 8
6 Holomek Patrik 8 4 4 3 11:10 8
7 Šrutka Milan 9 3 6 2 8:13 6
8 Kilián Petr 6 2 4 5 5:8 4
9 Matuška Martin 6 2 4 5 5:9 4
10 Valenta Petr 10 2 8 1 6:18 4
11 Kolísek Martin 8 2 6 3 4:12 4
12 Pražan Igor 11 1 10 0 3:20 2
   
               Vysvětlivky: Hodnocení  
  Z - počet sehraných zápasů     Vítězství  2 body  
  V - počet vítězství Porážka  0 bod  
  P - počet porážek Nesehraný zápas 0 bodu
  N - počet nesehraných  
   
     V případě stejného počtu bodů rozhodoval:   1. vzájemný zápas  
  2. počet vítězství  
  3. rozdíl setů  
        4. počet vyhraných setů
 1,2,3 místo vzájemné zápasy            
       1. Dlugoš 2 vít.  
       2. Polášek 1 vít.  
       3. Krásenský J. 0 vít.   
 5,6, místo vzájemný zápas  
       5. Koplík J.  
 8,9,10,11 místo vzájemné zápasy  
       8. Kilián 1 vít. rozdíl setů -3  
       9. Matuška 1 vít. rozdíl setů -4
      10. Valenta 0 vít. 6 vyhraných setů
        11. Kolísek 0 vít. 4 vyhrané sety
  Tabulka Bosonožské ligy rekreantů 2010-Finálová skupina-B
   
Pořadí   Z V P N Sety Body
13 Hlava Pavel 8 7 1 3 15:5 14
14 Jiaxis Anastasis 8 6 2 3 13:7 12
15 Pohanka Karel 8 5 3 3 12:9 10
16 Karásek Ivo 8 5 3 3 11:8 10
17 Koplík Radek 5 3 2 6 6:4 6
18 Otoupalík Karel 8 2+1 6 3 7:12 6
19 Kostelník Jiří 7 3 4 4 8:10 6
20 Hanák Luděk 7 2 5 4 5:11 4
21 Krásenský David 7 2 5 4 7:11 4
22 Bauer Karel 7 1 6 4 4:13 2
23 Seidl Borek 1 1 0 10 2:0 2
24 Sochor Jaroslav  0 0 0 11   0
   
              Vysvětlivky: Hodnocení  
  Z - počet sehraných zápasů   Vítězství  2 body  
  V - počet vítězství Porážka  0 bod  
  P - počet porážek Nesehraný zápas 0 bodu
  N - počet nesehraných  
   
     V případě stejného počtu bodů rozhodoval:   1. vzájemný zápas  
  2. počet vítězství  
  3. rozdíl setů  
  4. počet vyhraných setů
 15,16 místo neodehrán vzájemný zápas         
       15. Pohanka 12 vyhraných setů
       16. Karásek 11 vyhraných setů
 17,18,19 místo vzájemné zápasy   
       17. Koplík R.,1V rozdíl setů +2
       18. Otoupalík, 1V rozdíl setů -5
       19. Kostelník, 0V    
 20,21 místo vzájemný zápas                  
        20. Hanák  
 22,23 místo neodehrán vzájemný zápas
          22. Bauer odehral 7 zápasů  
          23. Seidl odehral 1 zápas   
                             Výsledky předkola skupina "A","B"
                             Výsledky finálových skupin "A" ,"B"